Real Estate News

July 2018

نگاهی دقیق تر به بازار مسکن در جولای 2018

برگرفته از وبلاگ رسمی انجمن مشاورین املاک تورنتو

 ترجمه توسط آنیتا محمدزاده

مشاور املاک تورنتو و اونتاریو

    

                                                                                               

-        به طور کلی 18 درصد فروش نسبت به ماه مشابه در سال گذشته و 6 درصد نسبت به ماه گذشته آمار فروش مسکن افزایش یافته است.

-        همچنان عرضه مسکن در بازار یک مسئله هست و با توجه به انتخابات پیش رو باید سیاست ها با دقت بیشتری تعیین شوند.

-        قیمت مسکن های فروخته شده نسبت به سال قبل در ماه مشابه 4.8 درصد افزایش و نسبت به ماه قبل 3.1 درصد افزایش داشته است.

-        تعداد خانه های لیست شده 1.8 درصد بیشتر از سال قبل در ماه مشابه می باشد.

-        خریدارانی که به عللی از بازار خارج شده بودند دوباره در حال برگشت به بازار هستند.

 

نشانه های مثبت در بازار مسکن  تورنتو در ماه جولای 2018 ادامه پیدا کرده است. در مقایسه با بازار با ماه جون 2017 رشد شدیدی در تعداد فروش خانه و متوسط ​​قیمت فروش وجود داشته است.

در ماه جولای آمار فروش بیش از 18 درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش داشته است. 6961 مسکن فروخته شده است و قیمت میانگین این فروش ها 782129 دلار بود است که نسبت به جولای 2017 تقریبا 5 درصد افزایش یافته است.

 

بعضی از خریداران بالقوه به علت تأثیر روانی طرح مسکن عادلانه، و نیز تغییرات در دستورالعمل های وام مسکن، به حاشیه رانده شده اند. آمار ماه جولای قطعا برای سلامتی بازار املاک و مستغلات دلگرم کننده است، زیرا برخی از این خریداران شروع به ورود دوباره به بازار کرده اند.

 

 با توجه به انتخابات شهرداری درآینده ، اولویت بندی سیاست مسکن بحرانی است.

 

اگرچه در دو ماه گذشته شاهد برخی نشانه های مثبت رشد در بازار املاک و مستغلات تورنتو بودیم اما عرضه مسکن همچنان موضوع جدیدی با کاهش 2 درصدی در سال گذشته بوده است.

با نزدیک شدن به انتخابات شهرداری، بسیار مهم است که کاندیداها تمرکز خود را بر روی سیاست هایی که عرضه مسکن را تعین میکند و باعث کاهش مالیات می شود و افزایش هزینه های مسکن را در پی دارد، بگذارند. این مهم است زیرا تعداد افراد و خانواده هایی که انتخاب می کنند در این منطقه زندگی کنند، در حال رشد است.

دولت استانی همچنین نقش مهمی در کمک به اولویت بندی سیاست های مربوط به مسکن و همچنین افزایش عرضه آن دارد، به ویژه به خانه هایی که مابین آپارتمان ها و خانه های بزگ هستند. همچنین  باید به مالیات بر انتقال زمین در استان نیز توجه کرد.

بیش از 50 هزار عضو گروه مشاورین املاک که در تورنتو کار می کنند آماده اند تا با تمام مقامات منتخب همکاری کنند تا به راه حل های موثر برای مسائل مربوط به مسکن دسترسی پیداکنند.

 

 

املاک و مستغلات به همه ی ما سود می رسانند.

 

صنعت املاک و تاثیر اقتصادی آن برای اقتصاد تورنتو بسیار مهم است. این فعالیت ها با ایجاد شغل نه تنها به طور مستقیم به مسکن کمک می کند، بلکه تقریبا به تمام بخش های اقتصادی نیز کمک می کند.

مالکیت خانه همچنان یک سرمایه گذاری صحیح برای سرمایه گذاران برای مدت طولانی است و مالکیت یک خانه می تواند به ایجاد احساس غرور و آسودگی منجر شود. پروژه تحقیقاتی انسانی" "تبدیل زندگی" شواهدی از تأثیر مثبتی را که مالک یک خانه می تواند داشته باشد، ارائه می دهد. این می تواند چشم انداز آموزش و پرورش کودکان شما را بهبود بخشد، سلامت خانواده شما را از طریق فعالیت های بدنی بالاتر و سطوح پایین اضطراب روانی بهبود بخشد و سطح مشارکت مدنی و حمایت خیریه در جامعه شما را افزایش دهد.

 

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مورد اعتماد خود در زمینه مشاور املاک در تماس باشید.

 

Share this News

Share